Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Keresek olyan jatekot xbox-ra...

Keresek olyan jatekot xbox-ra ami olyan, mint a Fortnite csak nem online es nem kell hozza gold live elofizetes,ajanlanatok parat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Offline battle royale game hát elég erős gondolat. :D
2020. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
eros gondolat? szoval lof@sz lenne offline? de van valami hasonlo jatek ami jo is es nem online? vagy valami lovoldozos nem ijeszto, a fiamnak kell :D de nem fogok elofizetni, igy is egy vagyonba vannak a jatekai
2020. júl. 13. 18:53
 3/13 anonim ***** válasza:

Az a játékzsanra eléggé az online játékra van kihegyezve.


Próbáltam eléggé törni a fejem, de kb minden lövölde amit ismerek eléggé hentelős, 16 meg 18+os besorolású.

2020. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen tudom sracok,vagy srac , ha az elozo vagy :) es koszonom, hogy gondolkodtal rajta..inkabb meg sem mondom hany eves a fiam, mert en lennek a rossz anya xD..az a baj, hogy pl most neztem a Jedi fallen ordert, az offline, es hasonlit az assassin's creed-re is marmint ugral ossze vissza, de persze full mas, eleg komoly jatek az meg neki, es felek rosszat almodna :D a fortnite kene, de nem fogok elofizetni egyelore, mert a 25 jatekabol is csak 5 tel jatszik egyelore..nincs nagyon atmenet, vagy hentelos igen, vagy gagyi. meg haborus, azt se akarom, mint a call of duty..de az is online ugy is..na mindegy, azert koszonom szepen !
2020. júl. 13. 19:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Srác, bár inkább férfinek mondanám magam, nem vagyok már "sráckorban". :D

Egyébként megmondhatod a korát, nem ítélkezem.

Nincs esetleg olyan számítógépetek amin menne a Fortnite? Mert ott ugye ingyenes.

2020. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

elnezest kedves Ferfi! :) van egy lapotopom azon tudna jatszani. tenyleg van ingyenes trial? vagy az egesz jatek ingyen letoltheto? van a kicsinek tablete es azon volt neki fent fortnite, valami demo. azert nyig erte. nem tudom tudna- e pc-en jatszani a kis ujjacskaival :D 5 eves mult. de vegigvitte az assassint mar, es a PUBG-t is szerette a tableten :D de olyat sem tudok neki szerezni xbox-ra ami offline, marmint pubg- szeru jatekot.

lehet varok meg egy ket evet es elofizetek, vagy megtanul a laptopon jatszani. de akkor meg mar befoglal mindent, teve, laptop, telo, tablet :D ez mar tenyleg a vég :D angolul is beszel mar, nagyon durva. most nezem kozbe a Jedi-s gameplayt. egesz jo eddig, es amugy meg is ertene a szoveget is, most akcios is :D 30 dollar learazva , de ha csak most tetszik neki a videon akkor repulni fog az xbox mert szet fog bahni az ideg :D

2020. júl. 13. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:
A Fortnite alap Battle Royale része tök ingyenes számítógépen. Azért mondtam hogy azzal kibekkelhető lenne.
2020. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ok letoltom neki a laptopra. a jediset nem veszem meg inkabb, a stranded deep-et is szereti amugy, most azt szokta tolni:) koszonom a segitsegedet es az idodet.gepen szerintem konnyebb jatszani mint konzollal, de lehet , hogy ez csak az en velemenyem
2020. júl. 13. 20:13
 9/13 A kérdező kommentje:
bocs meg annyi, hogy tudnal segiteni honnan toltsem le a fortnite-ot? mert nincs nCore-om kirugtak :D
2020. júl. 13. 20:20
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Az epic launcher felületén keresztül játszható, ide kell regizni, és az alkalmazás storeján belül ingyenesen letölthető.

2020. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!