Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért Ír "ű" betűt az enter...

CreeperWizard11 kérdése:

Miért Ír "ű" betűt az enter amikor lenyomom?

Figyelt kérdés
Szóval ma vettem észre hogy amikor entert nyomok akkor ű betűt ír és fogalmam sincs hogy miért. Ugye az enter fölött van nekem az ű betű (angol billentyűzetem van), arra gondoltam hátha egymásba akadt a két billentyű, viszont amikor az ű-t nyomom nem nyom entert :/. Valami javaslat hogy hogyan oldjam meg, vagy hogy, miért csinálja ezt a billentyűzetem? Elégé idegesítő, a jelszavamat sem tudok enterrel leokézni, hanem csak a nyíllal a szövegdoboz mellett.

2020. júl. 17. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Xd. Hallotál már olyanról, hogy félregépelsz? Nézd meg, mit ütsz le. Ha csak az entert nyomod, akkor nem fog Ű-t írni.
2020. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ember szerintem észrevenném hogyha egyfolytában félregépelnék, szóval hogyha nincs semmi értelmes hozzáfűzni valód akkor inkább ne is írj semmit. Köszi.
2020. júl. 17. 15:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Pluszz, kivettem magát a billentyűt a billentyűzetből és hogyha magát azt a kis fehér, gumis cuccot nyomom le akkor is ű-t ír...
2020. júl. 17. 15:50
 4/5 anonim válasza:

Helló, azóta megoldódott a probléma? Ma reggel nekem is fellépett ez a furcsaság és nem tudom mi a hiba ha leszedem a billentyűt és simán az entert nyomom akkor is írja az Ű-ket.

Válaszod előre is köszönömű

2020. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na tesomsz megtaláltam a megoldást, röviden annyi hogy beleversz 3-4 szép jó emberes ütést a klaviatúrába és a problémád a múlté.
2020. dec. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!