Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűntek a fényképeim.. Hogy...

Eltűntek a fényképeim.. Hogy lehetne visszaállítani? Nagyon hálás lennék!

Figyelt kérdés
Szóval csináltam egy nagy baromságot sajnos. Az ipad-omon kitöröltem az összes fényképemet, mert tárhely szűkében voltam. Azután a töröltekből is kitöröltem én zseni. Az iphone-omon miután megláttam, hogy eltűnt minden, megpróbáltam megtenni a legtöbb dolgot amit tehetek. Nem jártam sikerrel. Balszerencsémre photo streamem sem volt. Azt hiszem elvesztettem az összes képemet. Ha esetleg valaki tud valamit, kérem írja le. Nagyon hálás lennék! Köszönöm!

2020. júl. 19. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"kitöröltem az összes fényképemet"

"a töröltekből is kitöröltem"

"photo streamem sem volt"

......


Az az icloud fotókönyvtár sem volt bekapcsolva?

icloudba volt biztonsági mentés (a képekkel együtt?



"Azt hiszem elvesztettem az összes képemet."

jól gondolod.

sajnálom...


ha volt biztonsági mentésed számítógépen akkor még van esély.

2020. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ami a legfontosabb hogy ne írj rá semmit, ne fotózgass most.



én megpróbálkoznék get data back-el, dugd rá a gépbe adat módban mintha másolnál.


szedd le a get data back progit

2020. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sajnos nem sikerült megoldani, de hálás vagyok a válaszokra! Innen-onnan vissza szereztem pár fotót ami egyenlőre megteszi, meg majd úgyis lesznek új képeim. Azt hiszem mostantól nagyon fogok vigyázni rájuk! Még egyszer köszönöm a segítséget!
2020. júl. 20. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
get data back iPadra? na arra kíváncsi vagyok!
2020. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!