Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol be a laptopom a...

Miért kapcsol be a laptopom a fedél felhajtása után?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt kikapcsolni? Mikor rámegyek a leállításra a laptop kikapcsol és úgy is marad, de mikor lehajtom a fedelét aztán vissza hajtom fel, akkor meg se kell nyomjam a power gombot, hogy bekapcsoljon, hanem csak bekapcsol és ezt nem tudom, hogy kell kikapcsolni, ha egyáltalán ki lehet.
2020. júl. 22. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen laptop? Milyen oprendszer fut rajta? Ablak? Pingvin? Alma? Így nehéz megmondani... :)
2020. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lenovo, windows 10
2020. júl. 22. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Ezen információk tudatában ennyit tudok segíteni:

[link]

De ha esetleg a probléma nem oldódna meg, írj nyugodtan akár itt, akár pmben, és megpróbálhatok valami mást kitalálni rá. :)

2020. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lecsukáskori művelet a windowsban, a felnyitáskori művelet a biosban állítható. Kapcsold ki ha zavar.
2020. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :))
2020. júl. 23. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!