Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az eszközkezelőben hardverelvá...

Az eszközkezelőben hardverelváltozás keresése után a gép úgymond elkezd "lagolni", az egér ilyen szaggatottan megy, illetve minden animáció is, ez mitől lehet/mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem működik a Hamachi ezért kerestem hardverelváltozást az eszközkezelőben, hátha nem látja, és a gép elkezdett lagolni, újraindítottam erre csak kiírta, hogy újraindítás de nem történt semmi ezért teljesen le kellett kapcsolni az áramról a gépet, csak úgy tudtam újraindítani.

#számítógép #hiba #lag #hardverelváltozás
2020. júl. 23. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Összeakadt valami a csodálatos Windows-ban.

Gondolom most a chipset driver vagy, ha olyan egered van, ami mellé jár driver akkor az akadhatott be. De ez csak egy tipp a sok közül...

2020. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh hát nem tudom, mert eddig nem nagyon volt ilyen probléma csak amíg harderváltozást kerestem addig a hangok úgymond laggoltak, de a végére újra jó lett most meg már ez van.
2020. júl. 27. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!