Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet most be fogtok szólni,...

Lehet most be fogtok szólni, de nekem akkor is az a problémám, hogy... (lenn folytatom) Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
...hogy a barátomat 4×-5× annyian like-olják Facebookon, mint engem. Meg kell őt jelölnöm ahhoz, hogy fele annyi like-om legyen, mint amennyi neki van. De a legrosszabb, hogy ha nem jelölöm meg, akkor abból pár like-ocskából, amit összekaparok, a felét ő meg a családja adja... Ha ezeket a tőle és általa jövő like-okat nem tekinteném, akkor konkrétan őt 10× annyian like-olnák, mint engem.
2020. júl. 23. 23:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
És akkor mi van? :D Ez egy annyira jelentéktelen semmitmondó dolog hogy kinek hány ember lájkolja a fényképét. Nem elég hogy azoknak tetszik akik esetleg számítanak? Miért kell hogy egy fél falu lájkolja a képedet? Nem jelent semmit. Egy ribi kirak egy sokat mutató képet és kap 200-300 lájkot. Több lett most ő ettől? Nem. Még mindig csak egy ribi. Ha egy normális lány kirak egy szép, előnyös képet magáról és csak 5 lájkot kap akkor ő kevesebb lesz ettől? Nem. Akkor meg kit érdekel? :D Ne akarj megfelelni többszáz embernek, elég ha magadnak felelsz meg és esetleg a párodnak. Ha meg ilyen szinten sóvárogsz az elismerés iránt akkor tegyél olyat amit méltóan el lehet ismerni mert egy fénykép feltöltése nem az.
2020. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

És?!

Ezek szerint minden rendben van az életedben, hogy ennyi az összes problémád.

Hála Istennek.

2020. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Jólvan, menj aludni, a gyerekeknek már rég takarodó van.
2020. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
87%

Istenem, add, hogy ez a kérdés kamu legyen. 🤦‍♂️


HA NEM AZ, akkor... Bocsi egyszerűen én (most lehet nagyképű leszek) túl értelmes vagyok egy ilyen kérdéshez, és alább nem adom, nem tudok mit írni csak ezt.

2020. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Azonnal hagyd ott! Nem ember az ilyen!
2020. júl. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
72%
Jól értem, hogy igaziból az a problémád, hogy nincsenek barátaid és haverjaid, vagy legalábbis nincsenek annyian, mint a párodnak? Illetve, hogy a facebookon ez mindenki számára nyilvánvalóvá válik és minden képnél látható?
2020. júl. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szánalom.


Ha ennyire foglalkoztat a “probléma”, akkor te is jelölj be +1000 embert, aktivizálj facebook-on, like-olj másokat te is, esetleg probálj érdekes posztokat közzétenni, ami tetszhet másoknak. Nagy ügy.

2020. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy:

Csücsörítős, pucsítós szelfi, mély dekoltázzsal, magasról fotózva.

Ha fiú vagy:

Izomtrikó, mérges tekintet, izmok felpumpálva képszerkesztővel.

2020. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tabaki ***** válasza:
Kérd kölcsön a szomszéd kismacskáit.
2020. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

A kérdés végül is a véleményünk volt.

Nos az én véleményem, hogy ez nagyon szomorú. Mármint az, hogy vannak emberek, akik az interneten, közösségi oldalakon élnek, és nem a való világban. Én alig teszek ki valamit a Facebooknon. Instám, meg Tiktokom, meg ilyenek nekem soha nem is voltak, nem is lesznek. Minek?

Persze, jó ez a Facebook. Kapcsolattartás, csetelés, stb. Egy-egy eseményről talán én is teszek ki képet, de nem mindig, talán évente egyszer. Amúgy meg nem mutogatom, nem villogok, hogy hahóóó itt jártam, milyen jó volt, ezt ettem, azt csináltam, stb. Én megélem az ilyen pillanatokat, és ha akarnám se tudnám megosztani, mert fényképezni eszembe se szokott jutni. Nem a kamerán át akarom látni, ami történik. Ne másoknak élj! Kit érdekel, hogy hányan lájkolnak? Az egyébként sem azonos azzal, hogy hányaknak tetszik valójában. De ha azonos lenne se számítana különösebben. Neked tetszik, amit csinálsz? Aki vagy? Amit eszel, amit felvettél..... Ez a lényeg, nem mások véleménye, pláne nem a lájkja.

Azt hittem, ezt a lájkgyűjtősdit kinőtte a világ már vagy 8 éve. "Lájk a profilképemre és visszamegy" üzenetek. És ha lett rajta 200 lájk, az mit ér amúgy? Mert attól, hogy felszólítanak másokat a lájkolásra, még nem fog nekik tetszeni. :(

2020. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!