Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2020-ban van jó ingyenes VPN ?

2020-ban van jó ingyenes VPN ?

Figyelt kérdés
Sziasztok animét szeretnék nézni Németországból de sajnos nem tudok. Eddig a Hola nevezetű VPN-t használtam, de ha indavideót szeretném megnyitni már elő kéne fizetnem.Eddig úgy csináltam hogy nem az indavideón néztem animéket hanem az Animem oldalon a Hola segítségével és a mai napig működik de erre az oldalra sok anime nincs feltőltve :(.

2020. aug. 6. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
esetleg angolul nem tudsz?
2020. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy magyar gépre telepíthetsz szervert, amin keresztül meg tudod nyitni. Mondjuk ha szülő, tesó, rokon Magyarországon él.
2020. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Próbáld meg azt, hogy letöltöd egy fansub oldaláról a feliratot, és keresel hozzá megfelelő videót és egy torrent oldalról letöltöd (pl nyaa.si).

De sok esetben már az égetett videót is le tudod tölteni a fansub oldaláról.

A másik eset még az, hogy nézd meg, hogy az indavideo.nxu.hu oldalon, hogy azon keresztül bejön e a videó. Mert ha igen, akkor ott le is tudod tölteni és tudod nézni :)

2020. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
74%
Még van ingyenes hola, csak minden órában 30 másodperces várakozás van. Én sem szeretem, de még nem találtam más megoldást. :(
2020. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
74%

Ezek nem VPN-ek, de itt is találsz animéket:

Uraharashop (regisztrálnod kell), narutokun.hu (ide is), animek.hu, videa

2020. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
+AnimeAddicts
2020. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
74%

Elárulok egy cselt amivel én indavideókat szoktam nézni s ajánlom:

[link]


Ez egy letöltő oldal, de ha ide belinkelitek az indavideo linkjét s rányomtok arra, hogy letöltés (néha többször kell rányomni), akkor mielőtt letöltené megjelenít egy előnézetet s ott meg tudjátok nézni. Ehhez semmit nem kell fizetni s reklámokat sem nézni.

2020. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
87%

ProtonVPN


kapsz 1 hét ingyen prémium tagságot regisztráció után.

a magyar szervereiket nem rég hozták be, nyugodtan tudod használni.


Miután lejárt az 1 hetes próba időszakod, csak csinálsz egy új fiókot, és újra 1 hét.

Én ezt szoktam használni, fasza kis VPN.

addig kell használni a kis trükköket amíg működik. :D

2020. aug. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget !

Ki is próbálom az összeset :D

2020. aug. 22. 23:51
 10/10 anonim válasza:

Urban vpn.

A hola-t használtam eddig, de napi 3 órára csökkentették a felhasználását most. :(

Eddig óránként 30 másodpercet kellett várni, most egyben van 3 óra de utána 20 órát kell várni :(

Ezt az Urban vpn-t most találtam, eddig oké :)

2020. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!