Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung okos TV-m rendszeresen...

Samsung okos TV-m rendszeresen váratlanul bekapcsol magától. Tapasztaltatok ilyet ti is? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Egyelőre valószínűnek tűnik, hogy ez csak akkor történik, amikor itthon vagyok, ugyanis arra még sosem jöttem haza, hogy menne a TV. (És nincs is olyasmire programozva, hogy X idő után kapcsoljon ki.)

Eddig az az egy ötletem volt, hogy esetleg a telefonom ad neki valami "jelet" néha? (Össze vannak párosítva, szintén Samsung a telefon is.)



2020. aug. 9. 14:39
 1/2 gabesz147 ***** válasza:
Ha el tudod nélkülözni, próbálj egy napig kikapcsolt telefonnal otthon lenni.
2020. aug. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké, hétvégén kipróbálom!


Jó lenne már legalább megérteni, hogy miért hozza rám a frászt állandóan - sokszor még éjszaka is.

2020. aug. 10. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!