Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni, hogyan...

Marcell Földi kérdése:

Valaki tud segíteni, hogyan működik az MSTS játék szimulátor? Hogyan tudom letelepíteni? Hogyan tudnék játszani vele? Aki tud, legyen szíves minden fontos információt írjon le! Nagyon hálásan megköszönöm! Üdv.: Földi Marcell

Figyelt kérdés

#MSTS TELEPÍTÉS #MSTS JÁTÉK #HOGYAN TUDOM AZ MSTS-T LETELEPÍTENI ÉS JÁTSZANI VELE?
2020. aug. 10. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a 2001-ben megjelent kiadás?
2020. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem igen!
2020. aug. 11. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél tudni, mert regényt nem írnék?

A játék unalmas, ha csak vonatot vezetsz. Ha saját pályát építesz, minden időd rámegy, de csak azt érdemes csinálni.

A grafikus megoldások akkor is elavultak voltak, amikor megjelent. Ma sokkal jobb gépek vannak, de semmivel nem lesz jobb. 13-15 fps-nek már örülni kell.

Két CD volt hozzá, autorun-os. A telepítés adja magát.

Vonatot kell vezetni billentyűzetről. Menetrendet tartani kell, de az utasok kényelme is számít, azaz a késést nem érdemes gyorsítással behozni.

Hat ismertebb pálya van benne, néhány híresebb géppel (gőzös, dízel és villanyos vontatás).

2020. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem az a lényeg, hogy építek? Ha elmegy rá az idő, akkor elmegy! Egyébként köszi, mert sokat megtudtam😂!
2020. aug. 12. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt egy nagyon jó fórum, közösség, ami vagy tíz évig működött.

Vasutasok, vasútmániások alkották.

Szénné fotóztak magyar mozdonyokat, vasúti kocsikat, épületeket stb. és lemodellelzték. Ezeket le lehetett tölteni saját pályához, Nagyon jó volt.

Én is publikáltam egyet. Kezdetleges volt, de állítólag használták. Elkezdtem egy másodikat, ami már jobb lett, de ráuntam, és az már nem került ki. (Öreg vagyok, már nem játszom).


Nézd ezt meg: [link]

Nem tudom a linkek mennyire élők.


Két próbálkozás is volt a későbbiekben, sokkal jobb grafikával, de a sikere már nem volt olyan, mint az elsőnek.


A srácok nem csak a fenti dolgokat fejlesztették le, de egy talán cseh olyan módosítást is csinált, hogy ha éjjel mentél, vagy behaladtál egy alagútba a kabin átváltott.


Meg olyant, hogy át lehetett menne másik vezetőállásba (ha volt).

2020. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!