Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem enged be a Facebook?

Nem enged be a Facebook?

Figyelt kérdés
Nem enged be a Facebook, állítólag azért, mert bántó tartalmat osztottam meg, azonban már nem is posztoltam már 1 éve. Próbáltam helyrehozni személyi igazolvánnyal, egyszer elfogadta, azonban pár órára ugyanúgy nem engedett be. Az e-mail címem jelszavát nem tudom, így már csak a személyi igazolványommal tudok valamit kezdeni, de a Facebook nem reagál semmire. Mi a teendő?
2020. aug. 13. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Személyit feltölteni a netre? Gratulálok! Ügyes vagy

Aztán nehogy meglepődj, ha visszaélnek az adataiddal, és majd megy a végrehajtó, hogy ilyen-olyan tartozásod van, stb...


Facebookra meg főleg nem!

Ennyire megbízol abban az adathalász bughalmazban, hogy képes vagy az okiratod másolatát feltölteni?


Orkok, hogy megszabadultál tőle.


Egyébként már évek óta megy ez a facebook "random letiltás" mizéria, tavaly vagy tavalyelőtt nagy hír is volt ebből.


Szóval csinálhatsz bármit, akár új profilt is, megvan az esély, hogy azt is szó nélkül tiltják.


Szerintem nem ér annyit az egész.



Üdv.: egy tag, aki 6 év után, 2018-ban megunta a facebook szarságait és törölte magát. :)

2020. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

*Orkok, hogy megszabadultál tőle


Örülj, hogy megszabadultál tőle


(Ne kérdezd, hogy hogy lett az "örülj" helyett "orkok" )

2020. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes hozzászólásokat! Nem épp egy gerúszia társaságába akartam csöppeni, de ha már itt vagyok... A probléma megoldódott. Nagy halászat lehet az, hogy látják a fényképem és a születési helyem. Nem tudom, de itt elektronikus kártyák mennek, lehet a sok bölcs böfögés helyett olvasni kellett volna.

Viccet félretéve. :D A barátaimnak írok és találkozunk, ha úgy adódik. Nem szoktam beszélgetésre használni. Ha fontos, felhívom. De sok információ, munkahely megköveteli egyéb célok miatt, így nem esik nehezemre felnézni arra a kis időre.

Az Fb instabil, de eddig nem volt vele gondom - egyedül ezen kívül.

Gyakorin még mindig ilyen ócska poénok mennek, srácok? :D

2020. aug. 13. 16:00
 4/10 anonim ***** válasza:

"De sok információ, munkahely megköveteli egyéb célok miatt"



Mutass EGYET, ami megköveteli, hogy legyen faced.


Én inkább olyat ismerek, amelyik tiltja!


Amúgy meg nem ócska poén, de majd egyszer talán rájössz magadtól is, hogy mekkora baromság az egész facebook

2020. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kértem, segítséget. És elég szomorú, ha ez alapján beskatulyázzátok az embert. Hülye lennék? Hmm, legalább tudok írni.
2020. aug. 13. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:

"Hülye lennék?"


Hát, aki képes a személyi igazolványáról fotót feltölteni a netre..... Hagyjuk

2020. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagy információkkal. Elektronikus. Érted? Azt tudod mit jelent? :D Kép és név. Ennyi.
2020. aug. 13. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Kép, név, születési adatok, aláírás


Azt hiszem többre nem is lesz szükség :)

2020. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jól van, főnök. Fejezzük itt be. Falnal beszélek.
2020. aug. 13. 23:12
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

9


Setét fal a világos felé:D

2020. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!