Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv, hogyan lehet megszüntetni...

Campes kérdése:

Üdv, hogyan lehet megszüntetni a bejelentkezési jelszót win 10-en? Mert amit irtak a neten azt nem tudom megcsinálni, mivel nekem nincs az a négyzet a felhasználoknál amiböl ki tudnám venni a pipát.Másképpen hogy lehet kiiktatni a jelszót?

Figyelt kérdés

#win 10 jelszó kiiktatás
2020. aug. 17. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Belépsz a Gépházba (Ezt a start menüből tudod megnyitni).

Utána Fiókok >> Bejelentkezési lehetőségek, és ott találni fogsz egy olyat, hogy "Az eszközre való bejelentkezés módjának kezelése".

Az alatt megtalálod a jelszót, amire rákattintva megjelenik a módosítás gomb. Ez megnyit egy menüt, ami a jelenlegi jelszavad kéri. Ha beírtad a jelszavad, és rányomtál a jobb alsó sarokban lévő tovább gombra, akkor felugrik a jelszócsere menü.

Itt nem kell semmit beírnod, csak rányomnod a tovább gombra, azután a befejezésre, és ezután nem kér jelszót a bejelentkezéshez.

Én ezt teszteltem, nálam működik.

2020. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelszó helyett pin kódot használj!

(4db számjegy)

2020. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ZSENI VAGY!Most bekapcsoltam,, és tökéletesen betöltött.csak az a kérdés,hogy frissitések után is meg marad a beállitás avagy sem.

ilyenek végett utálom a win 10-et. win 7 az tökéletes volt.csak nem tudom visszatenni.

Köszi.

2020. aug. 18. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!