Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A GTA 4-et milyen gyakran...

A GTA 4-et milyen gyakran árazzák le Steam-en?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 20:57
 1/7 noelhun9900 válasza:
karácsonykor leginkább.
2020. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Az online részét már leállították, megszűnt. Nyugodtan játszhatod törten is akár.
2020. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tedd be kívánságlistára, és kapsz emailt, ha le lesz árazva.
2020. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Így van, már törten is játszható teljes körűen, ugyanis már nincs online benne :(
2020. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külsős oldalakon nem olyan drága egyébként (de csak megbízhatókat nézz!).

Online nincs, modolással meg annyira nem jársz jól, mert San Andreas és GTA V modjaiból is több játékélményt tudsz kihozni, mint a GTA IV modjaiból. Egyszerűen a másik 2-nél több a lehetőség. Szóval ha meg is akarod venni (én is nem rég vettem meg), sokra ne számíts.

2020. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, rohadtul nem az volt szerintem a kérdés hogy a SA jobb-e... Sokkal jobb a IV a SA-nál, fejleszettebb fizika (V-nél is), jobb a történet, küldetések, tűzharc, lehet benne dartsozni, Bownlingozni, stb.

Karácsonykor és nyári le árazáskor árazzak le a gtat.

2020. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 a kérdésre is írtam választ, meg hozzátettem a saját véleményem is.

Az meg hogy jobb-e, azt meg én nem említettem, nem értem miért hoztad ide, én a kettő játékot a modjai és kiegészítői alapján hasonlítottam össze, abban pedig a SA nyer, már csak azért is mert több mod van a SA-hoz, ebből kifolyólag több a jobb (kidolgozottabb) /kreatív / különleges is.

2021. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!