Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elveszlett fájlok visszahozása...

Mónynyii kérdése:

Elveszlett fájlok visszahozása formátum nélküli meghajtóról lehetséges?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Fejtsd ki kicsit bővebben, légy'szi.

Hogy érted azt, hogy "formátum nélküli meghajtó"?

Történt valami a merevlemezzel?

2020. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen mac ost akartam telepíteni és amikor a particiót akartam formázni a macnak kiírta, hogy error majd szt amelyiket formáztam RAW formátumba tette.

3merevlemez volt a gépbe, és miután ujraindítottam a gépet minden particiónak a filerendszere eltünt, kivéve annak a merevlemeznek a particiói amelyiket a mac osel formáztam. A szerencse, hogy azon a merevlemezen aminek megmaradt a fileredszere azon még volt egy win 8.1, megnéztem a windows 8.1el a lemezkezelőt és itt láttam, hogy azoknak a merevlemezeknek amik elvesztek se kötetcíme, se filerendszere nem volt, de a particióit láttam. majd miután easeus-llel amikor átakartam másolni egy másik merevlemezre az elveszlett adatot az első filenál megakadt és a feladatkezelőbe láttam hogy semmit nem használ a ramon kívül ezt csináta kb 18órán keresztül miután bezártam a programot a windows kékhalált kapott, majd nem akart bebootolni. Egy másik üres merevlemezre gyorsan felraktam egy win 10et megnéztem a lemezkezelőt és az a merevlemez amelyiken volt a win8 arrol elveszlett a legnagyobb partició amely úgy jelent meg mint egy új partició kötet nélkül, de az easeus látta rajta a fileokat de gondolom nem fogja tudni visszahozni, ezert kérek segítséget

2020. szept. 4. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le és telepítsd ezt:


[link]


Ha ez sem állítja helyre, akkor semmi.

2020. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, kipróbálom
2020. szept. 4. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!