Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen levelezői fiók jobb ,...

Kissaladar kérdése:

Milyen levelezői fiók jobb , a gmail elegem van , ilyen citrom mailek nem érdekelnek , ki mit javasol ?

Figyelt kérdés

#levelezés #levél fiók
2020. szept. 8. 16:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%

Hát nekem icloud-os van, (valami eszméletlen jó, a design is jobb számomra) eddig 7.5 éven keresztül gmailem volt.


Freemailem is volt, az is jobb mint a gmail 🇭🇺

2020. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%

1+


Van még a hotmail ami a Bill Gatesé.

2020. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Mi a gondod a gmaillel? Nehéz úgy javasolni, hogy nincs támpont.
2020. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
19%

“Mi a gondod a gmaillel? “


Egyszerübb lenne azt felsorolni, mi nem. 😀

2020. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%

Engem többször kizárt a gmail nagyon gáz tud lenni mikor hirtelen nem férsz hozzá a dolgaidhoz úgyhogy dobbantottam.

www.mail.com

www.protonmail.com

Nem zárogatnak ki és NEM ZSAROLNAK A TELEFONSZÁMODDAL!

2020. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes problémákat soroltok fel, amelyekről még soha nem hallottam, valamint nem is tapasztaltam.
2020. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Nekem kb 15 éve indamail van (index.hu), soha semmi bajom nem volt vele. Nincsenek benne extra funkciok, de email kuldesre, fogadasra boven jo.
2020. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Mióta világ a világ, gmail-em van, több fiók is, több eszközön. Soha nem zárt ki...
2020. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

szerintem a felhasználók ostobasága általában a probléma. nem tudják hogy kell használni, de mindjárt a szolgáltatót kezdik el szidni :D


amúgy én a yahoo mailt ajánlom

2020. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

gmail.com vagy gmail.hu? Kevesen tudják, de utóbbi is létezik, legalábbis pár éve még volt ilyen...


Freemailt nem ajánlom, rengeteg dolog nem érkezik meg rá, nekem a felület sem tetszik. Hotmail az viszonylag megbízható, szinte soha nincs spam-ja, viszont nagyritkán nem érkezik meg rá email. A felülete pedig lassabb eszközökön nagyon xar tud lenni.


Ilyen noname szolgáltatókkal mint indamail, nem is érdemes bajlódni. Yahoo-ról viszont én is úgy tudom, hogy megbízható.


Mégis a gmail-re tudom azt mondani, hogy a legmegbízhatóbb volt eddig. Ha más eszközön szeretnék bejelentkezni, engem is frusztrál ez a kódos rendszer, hisz nem mindig lehet kéznél a telefonom, de ezt leszámítva nem problémás.

2020. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!