Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Partícionálásnál mi lehet ez...

Ruuky kérdése:

Partícionálásnál mi lehet ez a probléma?

Figyelt kérdés
Újra szeretném rakni a gépeket, mert nem indul el valamilyen hibára hivatkozva. (Ez talán nem is lényeges), de amikor a telepítőhöz érek és partíciót szeretnék létrehozni, hogy tudjam hova telepíteni a Windowst, akkor csak 0. Patríciót hajlandó létrehozni. Próbált a Shift+10 convertálást, próbáltam, hogy minden partíciót törlök és újakat hozok létre, de továbbra is ugyan az a vége. A legacy-t is állítgattam a BIOS-ban, de semmi se segít. Ötlet?

2020. szept. 12. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az osszes particio torlese utan egybol nem tudsz "Tovabb" lepni? Ekkor maganak letrehozza ami kell, kesobb meg Lemezkezelesbol tudod modositani.
2020. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, tovább tudtam lépni, majd akkor lemezkezelőből megpróbálkozom.
2020. szept. 12. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. szept. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!