Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatika szakgimi ötödéves...

Informatika szakgimi ötödéves szakdolgozat témák? Sokat segít bármilyen ötlet

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani szakdolgozat témákat? Az elmélet mellé kellene valamilyen kapcsolódó projekt is. A bizottság elméletileg a programozás, illetve hálózat építési projekteket díjazza inkább
2020. szept. 21. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
A gyakorikerdesek.hu pontozási szokásainak változása a kezdetektől napjainkig.
2020. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Pl. egy weboldal felépítése? (szerver, domain, ilyesmik)
2020. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a történelmet preferálom amúgy, a vizsgabizottság tagjai gondolom középkorú v. idősebb emberkék, régen hallottak az io.sys-ről, vagy az ntldr-ről, doom.wad-ról, nc, fprot, ipx, w.311, netware, ötvözném a hálózattal akár. Annyi minden van, ami regényes :)
2020. szept. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A történelmi dolgokhoz nehéz projektet kreálni szerintem.


Én ezt választanám: [link]

itt lehet írni a működéséről, megvalósításáról, előnyeiről, hátrányairól, stb... és lehet csinálni egy gyakorlati példát, hogy ez oktatási célra hogyan használható és miért lenne 1000x jobb megoldás, mint a 20 éves vasakat megerőszakolni egy win10-el

2020. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért választottad ezt a gimit, ha a végére még ötleted sincs??? :-)
2020. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!