Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Főleg az egyetemen lenne rá szükségem beadandók készítésére, jegyzetek olvasására és szerkesztésére, ppt-k készítésére és lejátszására. Emellett irodai munkára is használnám, semmi extra, főleg excel.


Fontos, hogy ne legyen túl nehéz, magammal tudjam vinni, de azért lehessen rajta rendesen dolgozni. Hosszú aksi üzemidő előny. Kutatómunkánál mindig egy csomó oldalt megnyitok Chrome-ban, ezt is bírnia kéne. Emellett max böngészésre és filmnézésre használnám, játékra egyáltalán nem.


Láttam olyan laptopokat, amik érintőképernyősök, és tabletté hajthatók. Ezek szimpatikusak, de negatív véleményeket is olvastam róluk. Van esetleg olyan változatuk, ami teljesen laposra hajtható, és vékony hegyű érintőceruzával készíthető vele kézírásos jegyzet? Valahol láttam egy külföldi hirdetést, amiben ilyesmi szerepelt, de az csak jegyzetelésre volt jó, én meg másra is használnám.


Örülnék, ha 150.000 Ft-ból kijönne, de ha szükséges, akkor többet is rá tudok szánni.



2020. szept. 22. 12:11
 1/10 anonim válasza:
A Samsung laptopok nagyon jok
2020. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kriss5 ***** válasza:
Lenovo mixd330
2020. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kriss5 ***** válasza:

Boccs rosszat illesztettem be inkabb ezt ajanlom

Lenovo IdeaPad C340 81N600BVHV Notebook

2020. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

ami fontos lehet az a kijelző mérete. nézz meg kisebbet nagyobbat. szerintem matt jobb.


ami még opció: üzleti kategóriás használt gép.

2020. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyre szimpatikusabbak a 360°-ban visszahajtható érintőképernyős Lenovo laptopok. A legtöbb helyen sajnos nem írják, hogy jár-e hozzájuk a toll, vagy külön kell venni. :/


Olvastam a palm rejection technológiáról. Ez minden érintőképernyős laptopnál működik, vagy csak azoknál, ahol ezt külön feltüntetik?

2020. szept. 22. 15:42
 6/10 anonim válasza:

én szkeptikus vagyok érintő képernyővel. még nem láttam aki nagyon erre esküdött volna.


meg laptopnál eleve tud meghibásodni a fel lehajtás. ez a 360 átfordítás kérdés időtálló e.


amúgy van a prohardver fórum, ott jobban értenek ehhez van ilyen milyen laptopot topik.

2020. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Lehet, hogy igazad van, ezt még meg kell gondolnom. A fórum ajánlást is köszönöm!
2020. szept. 22. 16:40
 8/10 anonim válasza:
Szia! Nekem lenovo c340 van, amelyik kihajtható. Alzában vettem, 150 körül. A toll járt hozzá. Nagyjából majdnem ugyanarra használom mint te. Azért az akksija nem csúcsidős de bírja egész szépen. Nem gamer-gép, de a sims4 fut rajta. Én nagyon szeretem, prezentációkat készitek rajta, én is azért sok mindent nyitok meg a googleban, tanításhoz és tanuláshoz egyaránt használom. A kijelző azonban alulról kávás. Szóval azért nem olyan nagyon extra nagy kijelzős. Nem nehéz , de nem is a kimondottan könnyű laptop. (Nekem előtte sokkal nehezebb volt, így nekem ez könnyű :)
2020. szept. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ez a c340 eléggé szimpatikus. Nagyon gondolkodom rajta, hogy a kihajthatóság és a toll megéri-e a plusz pénzt, de az az igazság, hogy nagyon tetszik ez a funkció, és igazából belefér a keretbe..


Játszani nem szeretnék rajta, tényleg csak munkához és tanuláshoz kell, plusz esetleg ritkán filmet nézni. Van egy erős asztali gépem meg egy nagy monitorom, azt használom játékra és filmnézésre, plusz ugye most még a többi dologra is, de egyre többször lenne szükségem egy hordozható eszközre.


Azért is lenne jó egy laptop, mert nálunk elég sokszor van pár másodpercre áramszünet. Már megszoktam, hogy folyamatosan el kell mentenem, amit éppen csinálok, de jó lenne, ha nem kéne emiatt is aggódnom.

2020. szept. 23. 10:53
 10/10 anonim ***** válasza:
hát ez sajnos nem ez az árkategória, de a hp probook x360 jó kis gép.
2020. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!