Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ipad 7 vagy Ipad 8 2020ban?...

Ipad 7 vagy Ipad 8 2020ban? többi lent

Figyelt kérdés
Egyetemhez használnám( jegyzetelés, könyvek letöltése, esetleg youtube)

2020. szept. 22. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

iPad 8!

két generációval újabb.

[link]

2020. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Papír meg toll! :-)


Pl. ha orvosnak tanulsz, akkor majd a műtőasztal mellett is egy YouTube tutoriálból fogod levezetni az operációt?


Gyerekek ez már fáj! :-)

2020. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

2-es nem állsz messze a valóságtól....

alaposság, pontosság kell az orvosi hivatáshoz.

egyszer megnézi YT-n és nyugdíjazásáig mindig úgy csinálja, nem lehet gond.

kivéve az 1-2% atipikus eseteket.

azt meg az ügyvédek megoldják.

2020. szept. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Kockásfüzet, golyóstoll.
2020. szept. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem orvosnak tanulok!:) Köszönöm a füzet toll az eddig is megvolt, de szeretnék áttérni digitálisra, mert ott találok ingyenesen tankönyveket és nem is kell nagy súlyt cipelnem.
2020. szept. 23. 10:15
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Komolyabb jegyzeteléshez szerintem - ha már iPad -, akkor inkább a Pro. A bemutatókon a kézírás a tableten nagyon szép vonalvezetéssel, normál kézírásnak szerintem lassú sebességgel történik, koránt sem biztos, hogy jegyzetelni is jól lehet vele.


Bár én nem tanulok már, sokat jegyzetelek/firkálok a gép előtt munka közben (sokszor gyorsabb kézzel odafirkantani, mint gépelni), majd ebből csinálok időnként digitális anyagot (PDF-eket, leginkább). A jegyzetelő „eszközöm” egy RocketBook, ez pont olyan (najó, majdnem pont olyan), mint a papír, tollal kell írni rá (FriXion, bárhol kapható), és a „papír” letörölhető, vagyis tetszőleges számban használható újra és újra. Kb. olyan, mint egy whiteboard, csak lapozható, és hordozható.


Szóba került még az igazi digitális jegyzetfüzet, csak ezek mellé már drága lenne, ráadásul az írás sebessége ez esetben is kérdéses, tud-e olyan gyorsan rögzíteni, amilyen gyorsan én írni tudok.. kipróbálni meg nem nagyon lehet, mivel boltban elvétve kapható.


#2 - és mi köze ennek a papírhoz, meg a tollhoz, vs. tableten történő kézírásos jegyzeteléshez? Az megengedhető, hogy nm YT-on, hanem jegyzeteket bújva operáljon? Nem igazán látom az összefüggést. Azért, mert dédapám lóval szántott, én 2020-ban csak veszek valami trakeszt, nem? Ráadásul a kérdező szerintem arra gondol, hogy a tanulmányi célok _mellett_ némi tartalmat is fogyasztana rajta, amit ugye hát csak szabad egyetem mellett is, nem?

2020. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. szept. 23. 14:26
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

#6 Jaaa bocs megfeledkeztem egy nagyon fontos dologról tényleg. Arról, hogy bizony az emberek mindig találnak megfelelő megmagyarázatokat arra, hogy 2020-ban miért hülyébbek az emberek, mint dédapánk idejében... ...a lényeg, hogy lehetőleg semmit se kelljen csinálni, de a zseton döljön csak be a bankszámlára... :-)


Politikusnak is elmehetnétek ennyi erővel, kimagyarázni a dolgokat már tudjátok... :-)


Ha meg annyira el akarja felejteni az írást mindenki, akkor is értelmetlen miért vesznek 5x annyiba kerülő almás gépet az emberek, ha már annyira nagyon okosak, így 2020-ban... :-)


Bár lehet hogy egyetemen a csajok jobban odafigyelnek egy olyan palira, akinek a kezében egy ilyen gép van, érzik a biztonságot... :-)


Ügyes!

2020. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jézus mi lett egy egyszerű kérdésből! Arra tán nem is gondoltál, hogy pont azokat az időket éljük, amikor online oktatás folyik?? Úgyhogy a lányok pont nem látnák, tehát ez kilőve. A tanárok elvárása egyetemen 2020ban az, hogy minél több elektronikus eszköz álljon a diákok rendelkezésére(egy tanár külön kérte, hogy 2 számítógéppel vegyünk részt az online órán. Nem szeretném az írást sem elfelejteni!
2020. szept. 24. 08:58
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

ne foglalkozz vele, ő már csak ilyen, mindig beleköt valakibe.

sajnos a moderátorok meg hagyják hogy csinálja, hiába jelentjük...

ignoráld!

2020. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!