Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Munkahelyem fizet, 3 általam...

Munkahelyem fizet, 3 általam választott informatikai továbbképzést. Ti mit ajanlanátok, amit most 2020ban megeri tanulni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kérdéshez hozzá tartozik, hogy nincs informatikai végzettségem, sima L1es hibaelhárítással dolgozom helpdesk pozícióban.

Akár alap szintről szeretnék valamit megtanulni, akár továbbfejleszteni egy meglévő skillt, ki kell választanom mit szeretnék.

A lista szinte végtelen, Cloud, Sql, sima programozás, networking, tényleg amit csak el lehet képzelni.

Sql-el már kicsit ismerkedtem, de annak is annyi fajtája van a listában, nem tudnám elődönteni.

Mi az amit most 2020ban érdemes tanulni, ti, akik esetleg IT-s helyen dolgoztok, mit tartotok egy könnyebben érthető, tanulható , de hasznos tudásnak?

Nehéz kerdes így tudom, előre is köszönöm a válaszokat.



2020. szept. 26. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

van konkrét hely, ahonnan kell választanod? Megkérdezhetem hol dolgozol?

Amúgy SQL-t ajánlom, esetleg powershell hasznos tud lenni még halpdeskben, illetve networking vagy valami rendszergazdai képzés.

2020. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az SQL mindenképpen hasznos, illetve programozást is érdemes tanulnod. Utóbbin belül nem mindegy, hogy milyen programnyelv. Kezdőknek pl. a Python ideális, Java vagy C# sem rossz, C++ vagy sima C inkább haladóknak való.
2020. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben mindenképpen kiválasztanék egy teljesen alapozó programozói kurzust, lehet, hogy kedvet kapsz hozzá és onnantól fejlesztheted magad, esetleg még később pályát is módosíthatsz.


Biztonsági játékként a másik két zsetont olyan témára tenném, ami jól jön a jelenlegi munkakörödben, lletve ami L2 felé mutat tovább.

2020. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!