Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olcsó de jó kontrollert...

Olcsó de jó kontrollert pc-hez tudnátok linkelni nekem?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy xbox vagy ps.
2020. szept. 30. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha PC-hez kell, akkor nem mondanám mindegynek, mert az Xbox kontroller garantáltan működik minden Windowson futó játéknál (már amelyik engedi a kontrollert persze) alapból, míg a playstation kontroller nem feltétlen, vagy bütykölést, beállítgatást igényel.

Viszont egyiket sem nevezném olcsónak.

2020. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Nekem ilyenem van már egy jó pár éve, X-Boxos, de nem MS logós, még sosem volt bajom egy játékkal se:

[link]

2020. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hazai boltok kínálata tragikus ebből a szempontból, a Magyarországon árult kontrollerek többsége nem támogatja az Xinput adatátviteli metódust, azaz nem ismerik fel őket automatikusan a játékok. Internetes rendelés is szóba jöhet? Mert Aliexpressről vagy Amazonról már jó pár utángyártott Xbox360 kontrollert rendeltem már, és tudom, melyik a megbízható.
2020. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, szóba jöhet rendelés is, köszönöm az eddigi válaszokat.
2020. okt. 1. 06:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!