Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 341mb egy 1 órás videó? Hogyan?

341mb egy 1 órás videó? Hogyan?

Figyelt kérdés
1 órát kell várnom a tesómra, felkészülve letöltöttem a fókuszcsoport új videóját 59 perc. És 3 parc alatt lejött, el is indítottam. Bele is pörgettem net nélkül, és jó! Nem ilyen 2gb-nek kéne lenni? Halálsoron 3 órás, itt a mobilon és 8gb-ot foglal.

2020. okt. 8. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy milyen a felbontás, a kódolás, a formátum, a képkoca kebesség, stb. Sok minden számít
2020. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ, nem csak a hossztól. A felbontástól is, meg hogy mennyi a mozgás benne, de a tömörítéstől is.
2020. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mérete a beállított bitrátától függ, ami itt alacsonyra lett állítva
2020. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Ez adhat egy kis rálátást arra hogy mekkora eltérésekre számíthatsz

[link]

2020. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Na most akkor 0.341GB vagy 8GB..? Nem mindegy...
2020. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy ránéztem videóira, mozgó háttér nélkül csak a feje látszik, alig van változást a képen. Teljesen érthető, hogy csak ekkora a méret, a képkockák nagy része szinte teljesen egyforma.
2020. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, bár nem értek angolul nagyon semmit, de azért fáradtál.


Mindenkinek köszönöm, nagyjából értem.

2020. okt. 9. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!