Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaállítani a...

Hogyan lehet visszaállítani a Gmail fiókot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valaki tudna segíteni abban, hogy az egyik régebbi fiókomat visszatudjam állítani?


A fiók egy régebbi telefonomon volt meg, és nem emlékszem a jelszóra. Éppen ezért sem jó, ha az elfelejtett jelszóra megyek, mivel nem vagyok sehol sem bejelentkezve. Valaki esetleg fel tudná törni vagy tudna segíteni abban, hogy nekem sikerüljön?



A válaszokat előre is köszönöm!



2020. okt. 10. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet feltörni és nem is fogja neked senki. A jelszóemlékeztető lehetőségeivel tudsz élni csak.
2020. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem törölted, csak a jelszót felejtetted el (a "visszaállítás" azt sugallta számomra mintha törölt fiókról lenne szó.)

Telefonszámot adtál meg, amire kódot tud küldeni?

Ha elfelejtetted a jelszót, pár kérdést feltesz, melyekről úgy gondolja a rendszer: csak te tudhatod: "mikor hoztad létre a fiókot" és hasonlókat, majd jó válasz esetén esetleg visszaenged, vagy hagyja hogy új jelszót állíts be. Ha kb. valamennyire emlékszel régebbi jelszóra (úgy emlékszem azt is megkérdi) akkor is lehet hogy nyert ügyed van.

2020. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2


Nem adtam meg telefonszámot...én is úgy tudtam, hogy több dolgot is kérdez, de mindössze a régi jelszóval lehet belépni, amit ugyebár nem tudok.

2020. okt. 10. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt elvileg kérdez:

[link]

2020. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos itt is csak a jelszót kérdezte:(
2020. okt. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!