Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Képernyő felbontás visszaállít...

Képernyő felbontás visszaállítása(többi lent)?

Figyelt kérdés

Mivel túl nagyra lett állítva a monitor így utána jártam amennyire csak tudtam, hogy hogyan tudnam visszaállítani a felbontást.

Odaig megvagyok, hogy (Windows 10) belépek csökkentett üzemmódba de mivel teljesen újra lett rakva a gép így nincs semmilyen visszaállítasi pont szoval ez elúszott.

Próbáltam volna úgy hogy az illesztő programot letorlom vagy letiltom de ezt az opciót sehol sem talaltam Windows 10en hogy hogyan kellene. Alaplapba van bedugva a monitor. A második opció szerintem működne csak valaki kerem magyarázza el lépésről lépésre hogyan kell és utána visszatelepíteni is.

Koszonom szepen (igen látszik nem vagyok egy technikai zseni, bocsi hogy ilyennel kell farasszalak)



2020. okt. 14. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Gépház/Kijelző/Felbontás és méretezés
2020. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt próbáltam meg először.

Nemjo,miután levettem a felbontást és újraindítottam a gépet ugyan az maradt.

2020. okt. 17. 18:38
 3/7 CspCsj ***** válasza:

"Alaplapba van bedugva a monitor"

Azért van külön videokártya a gépben?

Mert ha annak a programját törölted, attól még az alaplapba dugott monitorra az integrált videokártya küldi a képet.


A megfelelő videokártya programjának törlését DDU-val csinálnám:

[link]


Törlés helyett elég lehet, ha alacsony felbontással indítod a rendszert, - ahol a videóban a 4-es menüpontot válasszák (3:13-3:16 időpontnál), ott a 3-ast válaszd.

2020. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincsen benne videokartya azért van az alaplapba bedugva.

Nem töröltem semmilyen drivert csak akartam, de ezek szerint, ha kitorlom az alaplapi videokartya driverjet akkor jo lesz?

2020. okt. 20. 17:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy miután benyomtam az alacsony felbontást, atallitottam a felbontást, ujrainditottam akkor ugye már nem alacsony felbontásban fogja elindítani hanem rendesen?
2020. okt. 20. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó volna tudni hogy mi a konkrét probléma. Vagy lehet hogy nincs is semmi probléma..?
2020. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy alaplapba van bedugva a monitor. Túl nagyra lett állítva a felbontás amit már az alaplap nem bír el. Ezt kellene visszaállítani úgy hogy nincsen külön videokartya a gépben. Röviden tömören ennyi.
2020. okt. 20. 18:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!