Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha pl kitudom nyitni valakinek...

Ha pl kitudom nyitni valakinek a messengerét az én gépem azt ő látja az ő gépén?

Figyelt kérdés

Egy nagyon közeli emberének bele tudok menni a messengerébe és tudom, hogy nem szép dolog a de a muszaly nagy úr.

Ő a saját gépén vagy telefonján észre veszi?



2020. okt. 17. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
igen, látja.
2020. okt. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

privát:

"Hogy veszi észre? Megnyitottam a messengerét és elolvastam azokat amire kíváncsi voltam aztán bezártak és az előzmény ő is kitoroltem."


gratulálok... te egy ostoba mocsadék tróget szenny alak vagy....

a legnagyobb baj, hogy azt sem érted miért írom ezt.

és még nagyobb baj, hogy a szüleid nem tanítottak meg arra, hogy megértsd miért írom ezt.

nem olvasgatunk senki emberfiának messengerében semmit!

akkor sem ha a párod, gyereked, szülőd, barátod!


és a kérdésre válaszolva: a messenger az olvasás tényét óra:perc szerint rögzíti. ha valaki akarja könnyen vissza tudja keresni ki mit mikor olvasott el.

2020. okt. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Attol fugg.

En is neztem mar meg maset es nem vette eszre...de csak mert fugyelmetlen volt es ugyanattll erkezett meg tibb uzenete.



Szoval mivel elolvasod neki es torlod igy o lehet latja (ha figyelt) hogy kapott messengeren uj uzenetett xy-tol, aztan kesobb mikor ideje van ra es megnyitja az alkalmazast kkor hirtelen "megse" lesz neki ott ertesites es ha emlekszik e smegnezi az illetovel a beszelgetesi elozmenyeet, akkor gynut foghat. Ha te irtal a neveben es azttoeolted az sajnos latszik, ha csak a masik feltol erkezo uziket torolted akkor az nem latszik.



Legkozelebb ilyet ne csinalj marmint ne torolj semmit. Ha meg is nezed inkbb keszulj egy szoveggel, amikor lebuksz, hogy miert nezted meg...ha ez nem eletmento csak feltekenywegi megcsalow ugy, akkor hagyd ezt a oarkapcsolatot,mertugyse leszjovege.

2020. okt. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem olvasgatunk senki emberfiának messengerében semmit!"

Bezony ám, mivel az bűncselekmény:

"Levéltitok megsértése


224. § (1) Aki

a) másnak közlést tartalmazó zárt küldeményét megsemmisíti, a tartalmának megismerése végett felbontja, megszerzi, vagy ilyen célból illetéktelen személynek átadja, illetve

b) elektronikus hírközlő hálózat - ideértve az információs rendszert is - útján másnak továbbított közleményt kifürkész, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt elzárással büntetendő.

...

Információs rendszer vagy adat megsértése


423. § (1) Aki információs rendszerbe az információs rendszer védelmét biztosító technikai intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve vagy azt megsértve bent marad, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

Forrás: 2012. évi C. törvény a Büntető Törvénykönyvről ( [link] )

2020. okt. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"de a muszaly nagy úr"

A "muszáj" és a "nagyon akarom" között van egy kis különbség.

2020. okt. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vantel ***** válasza:
83%
Aljasság szaga van.
2020. okt. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!