Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a telenor...

Kinek mi a véleménye a telenor, Telekom és a Vodafone - ról?

Figyelt kérdés

Most senki se nézze azt, hogy egy adott szolgáltatásnál van, hanem csak vélemény és hogy miért?

Vagy miért pont azt választotta ahol most van. De jöhetnek más szolgáltatók is ahol több kedvezmény, lehetőség és csomagok vannak.



2020. okt. 17. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik szolgáltatónak sincs 100%-os lefedettsége,mindenhol vannak fehér foltok.

Összességében mind jó, nagyon nagy különbségek nincsenek.

Viszont én azt tapasztaltam, hogy van egy kis Telekom fóbia, hogy az és csakis az a jó, mert a 4G ott a legjobb, stb.

Persze, sok helyen van 4G-je a Telekomnak, csak azt már nem hangsúlyozzák, hogy 1 Mbit/s a sebessége.


Èn 15 év után váltottam Vodafone-ra, Telekomról. Jó ügyfélszolgálat, jó lefedettség, stabil 20-50mbit/s lefedettség, és alapból 4g hang szolgáltatás, ha megfelelő telefonod van.


Válaszd ki az általad legkedvezőbbnek itélt előfizetést, vagy más szolgáltatást, majdnem mindegy melyik cégnél a 3 közül.

2020. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Telekom a leginnovatíbb szolgáltató, ott jelenik meg először minden újdonság (HD hang, 4G, 5G, eSim), de cserébe drága. A Telenornak igen fos a 4G-je, autóban néztem HD videó streamet Budapest belvárosában, amíg állt az autó jó volt, amint elindult akadozni kezdett. A Voda netje kiváló, ott a hanggal vannak problémáim, náluk tapasztaltam a legtöbb megszakadó hívást.
2020. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
telekom. én meg vagyok vele elégedve már kb. 15 éve
2020. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Telenor: Nemzetközi vasúti fővonal menti faluban telefonálni se lehetett sokszor; Esztergomban a mai napig térerő gondok vannak.


Vodafone: Szintén Esztergom, haverom vodás, de csak úgy tudtunk csapatban játszani (Arena of Valor), ha előtte megosztom a saját mobilnetem (Telekom) és mindketten arról toljuk


Telekom: Én náluk vagyok, azóta nincsenek gondjaim a szolgáltatással.

Átlag 100 Mbit/sec letöltés, vezetékes net nem is kell....

2020. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!