Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt az adatvédelmi hülyeséget...

Ezt az adatvédelmi hülyeséget hogy lehet kiiktatni port.hu-n?

Figyelt kérdés

Eddig telefonról néztem a port.hu műsorokat, de már nemtudom mert előjön teljes képernyőt elfoglaló ilyen adatvédelmi hülyeség. Nincs alatta semmi opció.

Néztem tableten ugyanúgy megjelent de ott már látszódott az a lehetőség hogy elfogadom, meg az hogy további lehetőségek. De itt is az van hogy ha keresek csatornákat, rá megyek egyre akkor előjön, elfogadom, másik csatornára nyomok, újra tölti az oldalt és megint előjön ez az adatvédelmi hülyeség. Hogy lehetne ezt kiiktatni? Rossz hogy telefonról már nem tudom megnézni a port.hut


2020. okt. 26. 16:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!