Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a videó...

Mi a véleményetek a videó digitalizáló adapterről? Többi lent.

Figyelt kérdés
Elég sok VHS kazettám van, amit szeretnék digitalizálni képpel, hanggal együtt persze. Kettőt találtam, ami így normálisabbnak tűnik a weboldaluk alapján. Egyik a(z) "EASIER-CAP Videó Digitalizáló" a(z) " [link] " weboldalon. Másik a(z) "EASYCAP USB VIDEO DIGITALIZÁLÓ adapter" a(z) " [link] " weboldalon. Van valakinek esetleg valamilyen tapasztalata ezekkel a fent említett termékekkel kapcsolatban? Szakemberhez azért nem szeretnék fordulni, mert jelentősen drágább lenne. Köszönöm előre!

2020. okt. 27. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyennel kezdtem, de elég gáz lett a kép: zajos és kockás, illetve a kép és a hang sem futottak együtt, vagy volt olyan, hogy nem vette fel a hangot.

A kép/hang együttfutási hibának más oka is lehet persze.


Aztán vettem ilyet, nyilván használtan: [link]


Ezen kívül videomagnóból is beszereztem egy SVHS-t, TBC-vel. Na, ezekkel már lehet jó minőségben digitalizálni. Nem tudom, az Emlékmentők és társaik mennyivel jobb minőséget tudnak, de az biztos, hogy nekem ezzel az összeállítással szemmel láthatóan és füllel hallhatóan jobb lett a minőség, mint az EasyCap-pel és az otthoni, öreg, kétfejes, mono videóval.

2020. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!