Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kikapcsolom/leállítom szabályo...

Reck kérdése:

Kikapcsolom/leállítom szabályosan a gépem, de újraindul pár másodperc múlva hol a hiba?

Figyelt kérdés
Próbáltam a vezérlőpultban az automatikus újraindítás mellől a pipát kivettem de semmi.

#Windows, #Újraindulás, #Kikapcsolás sikertelen #Win10 újraindul
2020. okt. 27. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

nincs beragadva a gomb?

húzd le az alaplapról a bekapcsoló gomb vezetékés és nézd meg újraindul-e ha nem, akkor a gomb a hibás

2020. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt már kitapasztaltam ha az UTP kábelt kihúzom nem indul újra.De beállítani nem tudtam, hogy ezt a szeánszot ne kelljen minden kikapcsolás előtt megcsinálni.
2020. dec. 2. 15:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Amióta szolgáltatócsere történt, és a router egy komolyabb cucc, nem jelentkezett ilyen probléma.
2022. ápr. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!