Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a számítógépemet...

Robopapa kérdése:

Hogyan tudnám a számítógépemet bővíteni?

Figyelt kérdés

Gép adatai:

Dualcore intel core 2 dual,E7500,2933mhz

8gb ddr2 (4db 2gb)

Nvidia geforce 210 1Gb


Szeretném tudni lehet vagy érdemes memóriát és videókártyát cserélni benne.Esetleg milyet ajánlotok?

A gép leginkább játékra van használva. Válaszokat előre is köszi!


2020. okt. 31. 06:58
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de ebben már minden elavult. Elvileg minden cserélhetsz benne, kérdés az hogy érdemes-e.
2020. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, igazából egyedül talán SSD-t érdemes bele rakni, hogy az operációs rendszer sokkal gördülékenyebben fusson.


Processzort cserélni nem nagyon tudod sokkal erősebbre. Bár nem írtad milyen a lap, nem tudom támogatná-e esetleg a Core 2 Quad-ot, de igazából lényegtelen is. Memóriát hova bővítenél? Videókártya is gyakorlatilag annyira régi, hogy hiába cseréled ki, nem tudná a processzor kihajtani.


Ezt úgy hívják, hogy elavult és csere minden, ha fejleszteni akarsz.

2020. okt. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Memóriát felesleges, ezekhez a hardverekhez már a 8 GB is sok.


CPU-t hogy tudod-e fejleszteni, az az alaplaptól függ, amiről nem tudunk semmit. Nézz utána a típusának.


Videokártyát azt mondjuk lehetne. Ennél egy GTX 650 is vagy 10x erősebb...


Egyáltalán milyen játékokkal játszanál, és mennyi a keret? Mert a leglogikusabb választás mégiscsak az volna, ha eladnád az egészet 10 ezerért, aztán teljesen új PC-t építenél.

2020. nov. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, és még nem olvastam el teljesen a kérdést, de van ilyen hordozható merevlemez. Olyan, mint egy nagy pendrájv.
2020. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!