Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Animáció készítéshez, photosho...

Animáció készítéshez, photoshophoz vmint film nézésre keresek laptopot. Milyen kategóriát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sima otthoni, vagy üzleti, esetleg gamer laptopot.


Tudom jobb lenne egy számítógép, erről nem szeretnék kommentet. Nekem most laptop kell.


Vmint még soha nem volt laptopom szóval mindegyikbe be lehet csatlakoztatni rajz táblát?(wacom kis rajztábla)


2020. nov. 10. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Mit kezdesz azzal a rengeteg szabadidővel, amit azzal spórolsz meg, hogy "vmint"-et írsz "valamint" helyett?
2020. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia , a legjobb választás az apple macbook egyértelműen ha nem játszol túl tul sokat, és nem warzone, vagy red dead 2 full grafikán. Viszont örülni fogsz magadnak hogy dejo apple vettem mivel megkönnyíti az életed és te kreatív munkákra szeretnéd használni. Tudom nehéznek tűnik windowsról átállni, de megéri. Ha pedig maradsz windowsba, akkor a gamert ajánlanám mivel a animáláshoz kell a grafikus kártya a nagy ram. Egy acer triton, vagy predatorok közül egy erősebb teljesen jó, ( bár lehet kissé nehézkesen menne). Apple gépei nagyon jók animáláshoz és fotoshopphoz. Üdv.
2020. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na igen. Az Apple nekem túl drága😅

Még csak diákmunkázom.

2020. nov. 11. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!