Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha akadozik online...

Mit tegyek ha akadozik online a film?

Figyelt kérdés
Én online-n szoktam filmeket nézni. PL: filmezz eu, online filmek, mozicsillag stb. És néha előfordul az, hogy megáll, tölt és 3 másodpercenként megáll. Erre létezik e valamilyen megoldás, illetve ezek az oldalakon nagyon sok előreugró ablak van. A chromnál ezeket bezártam, és hozzá adtam a chrome-hoz az adblock plust, de még így is elég irritáló. Nektek van e valamilyen ötletetek a fent említett problémák megoldására. Értelemes válaszokat várok, amint gondolom már kiderülhetett, de nem vagyok egy számítógép zseni.
2020. nov. 14. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz hivatalos, fizetős szolgáltatást használni, akkor el kell viselned.
2020. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Javaslom hogy zárj be mindent ami felesleges, és blokkolj minden feleslegesen futó folyamatot. De ezzel laikusként ne próbálkozz, kérj segítséget!


A másik lehetőség még hogy letöltöd a filmet, és úgy nézed meg.

Üsd be a Google-ba, hogy: "online video downloader".


Van köztük reklámokat dobáló kamu is, úgyhogy keresgélned kell olyant ami működik is.

2020. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az akadás legtöbb esetben nem a te géped miatt van, hanem az oldallal

Ha többen nézik, töltenek róla filmeket akkor az oldal akadni kezd.


az adblock van amelyik lejátszónál nullára redukálja a felufró oldalakat, van amelyik el sem indul ha érzékeli hogy blokkolod van

Érdemes 1-2 lejátszót kiválasztani amelyikek jobban müködnek és azokon nézni.


de legyen a vírusírtód bekapcsolva...:)

2020. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Válts az 1Mbps adsl csomagról valami gyorsabbra és/vagy a P4 procis gépet cseréld le egy gyorsabbra.. ;-P
2020. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!