Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra elromlo...

Egyik napról a másikra elromlott a számítógépem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vasárnap este még tudtam használni, másnap reggelre bekapcsol, látszólag betöltödik az oprendszer (win 10), de mintha be sem lenne dugva a billentyűzet és az egér, nem tudom őket használni, a nonitor viszont működik, folyamatosan frissül rajta az idő.

A gépházon van egy gomb, amivel szabályozni lehet a hűtést (a gépház ventillátorait). Ha azzal először "low"-ra teszem, majd "high"-ra, és újraindítom, akkor egy kék képernyőt ad, amin különböző javítási opciókat kínál fel, de egyik sem működik (pl. másik operációs rendszer használata (de nincs másik oprendszerem), indítási javítás, más indítási opciók stb). Próbáltam újratelepíteni, de hiába, erre is hibát ad. Mit kellene tennem? Vigyem szervizbe? Most nagyon kellene az online oktatás miatt.



2020. nov. 17. 09:21
 1/2 A kérdező kommentje:
És be van dugva a billentyűzet és az egér, mivel annál a kék hátteres témánál tudom őket használni.
2020. nov. 17. 09:22
 2/2 Shaddark ***** válasza:
86%

" Próbáltam újratelepíteni, de hiába, erre is hibát ad. "

Akkor mindenképpen szerviz. (Vagy ismerős ha van aki ért is hozzá)

2020. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!