Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox one x-en való offline...

Xbox one x-en való offline játékhoz kell internet?

Figyelt kérdés
Vagy a gép beüzemeléséhez, vagy bármihez vele kapcsolatban. Ugyanis nem tudok offline módban játszani vele. Game pass vagy valami kód kell hozzá. Nem értem.
2020. nov. 17. 13:06
 1/3 jokyman15 ***** válasza:

A legtöbb játék a telepítést követően lehúz a netről javitó csomagokat. Az Xbox rendszernek is vannak javító csomagjai. Játszani tudsz szerintem offline módon, de nem értem minek. Most ha felvan a netre csatlakozva abból nincs baj.


Amúgy húzd ki a netkábelt belőle, ha be van dugva :D , ha meg wifin van csatlakoztatva akkor abból is kiléptetheted a beállításoknál.


Ember, az ilyen kérdések lefárasztanak. Nem értem miért akarsz "offline" módban játszani. Ha netre van kapcsolva, ha nem a single player játékokkal ugyan úgy mennek majd.

2020. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden Xbox legeslegelső bekapcsolásakor szükséges internetkapcsolat a konzol beállításához. Ezek után tudsz net nélkül is játszani, de a mai konzolokhoz erősen ajánlott a net, mert a legtöbb funkciójukat nem tudod használni anélkül (játszani mondjuk tudsz végül is...). Frissítések is szoktak lenni hozzájuk. A Game Pass kódot nem tudom mihez kér a játék az egy külön (online) szolgáltatás ahol több száz játékhoz jutsz hozzá egy pár ezer forintos havidíjért. A géphez már van magyar nyelvű menü is, elvileg azt a beállításkor ha Magyarországot választasz akkor letölti és akkor talán jobban el tudsz benne igazodni.
2020. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. nov. 28. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!