Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leptopot szeretnék venni, de...

Leptopot szeretnék venni, de milyet? Gondolkodtam Mac-en Lg-n a pénz nem akadály, csak elbírjon jobb minőségű játékokat (sims4). Tippek tapasztalatok? Kinek milyen laptopja van?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Kék.
2020. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Mac gépem van és maximálisan tudom ajánlani akár sims 4-hez is ( bár magasabb gépigényű játékoknál már néha laggol/akadozik )
2020. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sims4 az nem mondhatni jobb minőségűnek. Ha erős kell akkor Acer,Asus, Lenovo vagy egyéb. Ha macos akkor macet. De a Mac drágábban sokkal gyengébb
2020. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Acer nitro.. legyen benne min 8gb memoria.. SSD 512 GB egy GTX dedikált videókártya... a többi meg sallang
2020. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Asus-t semmiképp ne vegyél.... hiába olcsóbb még mindig hagyományos HDD-vel dolgoznak ugyan abban a kategóriában minden más pl HP DELL Acer már SSD-vel
2020. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen Asus-t sem találok HDD-vel az első 20 találatból, persze ezt borítékoltam volna keresés nélkül is.

Kérdező, ha a pénz nem számít, azt döntsd el legalább, hogy szükséged van-e MacOS-re, mert akkor Macbookban fogsz gondolkodni. Ha jó a Windows (vagy Linux, stb), akkor meg marad a többi. Ha játszani is akarsz vele úgy félig-meddig komolyan, akkor valamilyen "gamer" kategória, csak nézz paramétereket, mert mostanában egy kávéfőzőre is ráírják, hogy eladhatóbb legyen.

2020. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
melyik kategóriában? mert az ilyen 300-400 euros gépek szinte ezekkel vannak ..
2020. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barney96 válasza:

Hát 400 euró alatt alsó kategóriában tényleg elképzelhető, hogy sz*rokat raknak össze.


Egyébként ha játszani szeretnél akkor inkább valami gamer laptop lenne nyerő egy erősebb vidikártyával.


A MACBOOK nem játékra való.

2020. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!