Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől indulhat újra a gépem...

Mitől indulhat újra a gépem youtube nézése közben?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 09:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, azért lett gépem.
2020. nov. 19. 15:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Veszel egy sűrített levegő sprayt kifújatod belőle a port, visszarakod az oldalát. Nem agysebészet.
2020. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az itteni modorodból nézve nem csodálom, ha nincsenek barátaid.


Egyébként ha van a közelben számtech szaküzlet, beviszed oda és kipucolják párezer Ft-ért (Laptopot szoktak 5-6000 Ft-ért vállalni, asztali gépet olcsóbb)..


De ha tőlem sem laksz messze (Esztergom) akkor egy tálca sörért cserébe elvállalom én is

2020. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ilyen érdekbaràtsàg nekem nem kell.
2020. nov. 22. 18:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor ne pucoltasd ki, hátha leég benne valami, aztán az se lesz többé.
2020. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ijesztgetésből ötös!
2020. nov. 22. 20:21
 17/17 anonim ***** válasza:
nem ijesztegetés... a por vezeti az áramot.. láttam már tápot ahol szét égett minden és fekete trutyi lett belül minden a gép bekapcsolt de ki kapcsolt egyből... az alaplap sem szereti a port .. ahogy semmi..a cpu venti meg ha koszos és poros nincs megfelelő hűtés inkább kikapcsol hogy védje magát.. tehát van benne túl melegedés elleni védelem.. azért kapcsol ki .. szóval.. leveszed az oldalát és megnézed hogy a középső feléd néző venti mennyire poros.. ha poros huzd ki a táp kábelt... a tápból.. majd a porszivó csövével óvatosan szivd ki , le a ventiről a port. lehet segit.. de vidd szakihoz
2020. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!