Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezhet ilyen személy?

Létezhet ilyen személy?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,akit soha nem találtam meg az interneten,amióta csak közösségi oldalak léteznek.Őt soha,a testvéreit utoljára a MyVip-en láttam 2006 körül,azóta azok is eltűntek.

Nem hiszem hogy egy 1980 után született embernek soha nem volt okos eszköze,internete,vagy legalább igénye ilyesmire,főleg az iWiW időszakában,amikor tényleg megkeresett mindenki mindenkit és ment az ész nélküli jelölgetés.Tudom ez van most a Face-en is,de már sokat változott az emberek hozzáállása,mert sokan rájöttek a dolgok hátulütőire az elmúlt 15 évben.



2020. nov. 23. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezhet.
2020. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze hogy létezhet,mert létezik.:)

Csak a miért az érdekes.

Mi pont az a korosztály vagyunk,akik ott voltak a kezdeteknél ilyen téren és kellően fiatalok ahhoz hogy fenntartások nélkül észnélkül használni is kezdjük.

2020. nov. 23. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak csodabogarak akiket nem annyira érdekelnek ezek a dolgok. Vagy van aki kép nélkül álnéven van fent.
2020. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kizárt,de egy eléggé magamutogató,nagyarc volt az illető.Nem illik a volt habitusához ez az eltűnés,vagy inkább fel se tűnés.
2020. nov. 23. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, én pont így vagyok. Van egy volt általános osztálytársam ( első szerelem) és sehol, semmilyen platformon SEMMIT nem találok róla. 1980-as évjáratok vagyunk.

Ő is nagy arc volt, feltűnősködő inkább. Nem tudom róla elképzelni, hogy nem használja a netet.

2021. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* általános iskolás
2021. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, létezhet! Bár az iwiw volt az első közösségi oldal amely 2002-ben indult. De az iwiw-re is csak 2008 májusában regisztráltam. A Facebookra meg 2010-ben regisztráltam csak. Egyébként én 1977-es születésű vagyok. És nekem is van olyan ismerősöm aki soha nem is regisztrált egyetlen egy közöségi oldalra sem. Sőt van olyan ismeősöm aki regisztrált a facebookra, és évekig ismerősök voltunk a facebookon is, és egyszer csak eltűnt a Facebookról. Aztán ki derült hogy az adott ismerősöm törölte magát minden közöségi platformról, igy a facebookról is.
2023. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!