Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 1,5 GB méretű...

Hogyan lehet 1,5 GB méretű videót elküldeni, megosztani?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 21:40
 1/9 anonim válasza:
31%
Ez engem is érdekelne
2020. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen felhőbe/fájlmegosztó oldalra feltöltöd (én google drive-ra szoktam), és a videó linkjét osztod meg (google drive esetén a megosztható linket).

A link szöveg, amit el lehet küldeni, ezzel kikerüld a méretkorlátot, a felhőben/fájlmegosztó oldalon, pedig van akkora tárhely, hogy egy 1,5GB-s videó elférjen.

2020. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van Google fiókod, akkor oda feltöltöd, a linket pedig megosztod a címzettel, aki ennek birtokában le tudja tölteni.
2020. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam drivera feltölteni. Azt írja ki, hogy 7 óra lesz, pár perc alatt még szinte semmire nem haladt . Van rá mód, hogy hamarabb feltöltse?
2020. nov. 23. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A felhőtárhelyekkel/fájlmegosztó oldalakkal csak óvatosan: a szerzői jog által védett művek megosztása minimum a videó letörlését, rosszabb esetben a fiók felfüggesztését eredményezheti!


Ha ilyesmit szeretnél, akkor a fájl neve ne tükrözze a tartalmát (szóval az "Amerika Kapitány: Az első bosszúálló (2011).mp4" nem éppen jó), illetőleg a fájl tartalmát is érdemes titkosítani (például 7zip - [link] - archiválóprogram segítségével).


Másik megoldás a privát torrent - minden nagyobb torrentkliens képes erre:

* [link]

* [link]

* [link]

viszont ez esetben a megosztást végző gépnek bekapcsolva kell lennie.

2020. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Wetransfer -be is belefér még ez a méret a fenti megoldásokon felül, de nyilván több kérdés is felmerül, ha nem átmeneti megoldás kell.
2020. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj belőle egy torrent fájlt, amit átküldesz a címzett(ek)nek! Ő(k) tölti(k) le, te pedig seedeled neki(k). Ha valami miatt megszakad a töltés, bármikor folytathatjátok.
2020. nov. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Egy 1,5GB-os file pontosan 8perc alatt küldhető át egy 25 Mbps feltöltéssel rendelkező előfizetésről. A letőltőnek a letöltési sávszélessége gondolom jóval nagyobb ennél.

Lehet FTP, Http, bármi. csak csinálni kell portforwardot a routeren a megosztó oldalon.

Pl: [link]

2020. nov. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen!
2020. nov. 25. 12:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!