Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek az eszközök...

Szerintetek ezek az eszközök megfelelőek lennének egy gamer géphez? Mi kéne még hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Próbálom felépíteni az első gépemet (eddig csak laptopot használtam), de még nem vagyok teljesen biztos hogy mivel kéne és hogy mivel lehetne jobban spórolni. Szerintetek ezek megfelelőek lennének hozzá vagy még kihagytam valamit?


2020. dec. 1. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
CPU+alaplap nem kompatibilis!
2020. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy a laphoz nézz AMD-s procit, vagy a procihoz egy Inteles lapot! Ez a lap (bár nem nyitja mrg, de gondolom a b450-f) AM4-es foglalatu.


A vga helyett surgosen valassz egy masikat...


Ezeken kivul egesz jo, amugy a ram es a tapegyseg milyen lenne. Proci huto?

2020. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


A ramot nem igazán tudom. A VGA-val mi a probléma?

2020. dec. 1. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyenge, annyiért GTX 1650SUPER-t kapni.


Várj az új videókártyák meg jelenésére most nem kapni normális kártyát 60 körül.

2020. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!