Mi lehet vele ?

Figyelt kérdés
Nagyon sok penzt koltottem egy uj gepre.Egy kollegam rakta ossze.8 giga ram van benne,elvileg nem kellene laggoljon/fagyjon.Amint megkaptam,furcsaltam de bekapcsolas utan ugy dolgozik meg morog,mintha 1 giga ram lenne benne.Na mind1 jatszottam egy kemeny jatekot,orultem,h vegre van 1 jo gepem,azutan kek hatter es kikapcsolt.Tobbszor megcsinalta.Windowst csereltettem mert tudtam,h a kollegam eleg furan rakja fel a windowsokat.Ment is a gep.Szet volt huzva par napra.Most osszedugtam,bekapcsoltam es megint kek hatter irassal es kikapcsolt :( rengeteget koltottem ra,mi a fene leli ?
2020. dec. 4. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A kékhalálnak van egy konkrét üzenete, szöveges és/vagy hibakóddal leírja hogy mi a probléma. Arra rá lehet keresni (vagy csak írd le itt és megmondják), mi a baj és megoldás rá. A feladatkezelőben látod hogy mennyi RAM van benne.
2020. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A kek halal par masodpercig volt.Idom nem volt elolvasni...
2020. dec. 4. 21:12
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehet hulye kerdes de ilyenkor serulhetnek a letoltott dolgaim a merevlemezen ? a merevlemez 1 terra es tiszta uj.
2020. dec. 4. 21:14
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem tudjuk milyen gép, milyen alkatrészekből, milyen windows, milyen játék laggol, mi volt széthúzva, milyen windows, mi a hibakód..


Ha esetleg valami tárgyilagosat is írnál... :D

2020. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem jatszottam rajta miota uj windows lett.Egyszeruen bekapcsolasnal fagyik nagyon.

Windows 7.

En se nagyon ertek az alkatreszekhez,ezert rakta ossze mas valaki nekem.

A wolfwenstein the old blodd nevu jatek siman ment rajta.

2020. dec. 4. 21:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Így 1000 + 1 oka lehet.
2020. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ertem.Azert koszi a segitseget.

Szar erzes,h az ember ra kolt ennyi penzt es egy olyan gepet kap,h megy amikor o akar.....

Bar jobban ertenek hozza :( Marmint az alkatreszekhez amik benne vannak...Most kb pont annyi ido telt el mint a multkor.A multkor is vagy 2 honap utan kezdte a kek halalozast.

2020. dec. 4. 21:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Mennyi volt? Alketreszeket le tudod irni? Hasznalt gép?
2020. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem hasznalt.Minden porcikaja teljesen uj.Garancia alatt vannak az alkatreszek.

Butasag de nem lehet,h valami kimozdult es azert csinalja ezt ? emlekszem egy havernek szirenazott a gepje.Nem tudtuk,h ez most mi a fene? :D es ki volt mozdulva 1 ram...vagy valami ilyesmi volt.

Milyen draga volt? hat kb 2 es fel honapi fizetesem...Olyan 120-125 ezret keresek honaponta.

2020. dec. 4. 22:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat kollegadnak eloszor is gratulálunk, hogy elbaszta :D

Biztos nem ért hozzá.


Kenne alkatrész lista, es ugy talan ki tudjuk deriteni.


Eredeti windows key-t tudsz venni par ezer ft-ert. Remelem nem vmi fos crackeltet rakott fel.

2020. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!