Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy xbox one series x kontroll...

Egy xbox one series x kontroller jó lenne a pc-hez, illetve mi kell hozzá, hogy használhassam?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Trust GTX 540-es kontrollerem van, így ugye usb-vel használtam a géphez, de nem lenne rossz, ha ezt megtudnám oldani vezeték nélkül, mostmár egy tényleg jobb fajta kontrollerrel. Kevés játékhoz használok, többnyire gta5-höz repülő és auto irányitáshoz, valamint mortal kombat illetve rocket league.


Azt olvastam, hogy bluetooth-al kapcsolodik. De nekem asztali gépem van és nincs hozzá bluetoothos adapterem, így elég, ha mondjuk veszek egy bt usb sticket vagy ehhez is valami másfajta kell?


Néztem, hogy árukeresőn van one kontrollerhez csomagban adapter pchez, de akkormár inkább az újabb kontrollert választom. Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. dec. 5. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A régi Xbox One kontrollerekhez nem volt bluetooth így azokhoz kellett egy külön vevőegység, azzal csomagolták is egybe őket. Az újabb (Xbox One S megjelenésétől gyártott) kontrollerekben már van BT és működnek bármilyen vevővel PCn. Az Xbox Series X|S kontrollerek már mind BTsek alapból.
2020. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így már világos, köszönöm.
2020. dec. 8. 02:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Jut eszembe ezeket kábellel is csatlakoztathatod és akkor nem kell a tölthető elemekkel foglalkozni. Úgy mindegyik One vagy Series kontroller egyből működik.
2020. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Ezt jó tudni még. Bár majd lehet inkább BT-vel játszok, ha meg messzebről akkor elönyösebb is.
2020. dec. 8. 23:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!