Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonomon és a tabletemen...

A telefonomon és a tabletemen ezen a napon többször írta a Chroome, hogy ellenőrizzem a telefonomat, mert gyanús kódot észleltek, meg az android lelassulhat. Egy vírusírtó alkalmazást letöltöttem, de mindent rendben talált.Mit kell csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés

A telefonomon már napok óta többször is kiírja a Chroome, hogy ellenőrizzem a telefonomat. Amikor rámegyek, azt írja, hogy gyanús kódot észleltek, és valami kódot kiad, meg azt írja, hogy az android továbbra is lassulhat. Letöltöttem Play Áruházról egy vírusírtót, többször is elindítottam, de nem talált semmit. Most már a tabletemen is elkezdte írni.


Ilyenkor mit kell csinálni?



2020. dec. 5. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, ami kódot (három szám vagy hattagú szám, ezt elküldi a Google és ezt kell beírni a laptopra). Ha összekapcsolt védelem van, benne a telefonban a postafiók, akkor kéri. Mindig egy veszélyes spam okozza.
2020. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem olyan kódot ad! Csak kiír egy 10 soros kódot, ami tele van számokkal meg betűkkel.
2020. dec. 6. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Tíz soros? Akkor az egy vírus.
2020. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne írj hülyeségeket, félre vezeted. A 10 soros kód frissitésre is utalhat. Nézd meg a beállitásokban, frissiteni kell-e valamit. Gyanítom, hogy a Chrome-t.
2020. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!