Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbookon mért nyit meg más...

Macbookon mért nyit meg más pff-et is?

Figyelt kérdés
Amikor megnyitok egy pdf-et, valamiért megnyit egy előzőleg használt pdf-et/képet, ez miért van? Ilyenkor csak bezárom a másikat, de mostmár kezd idegesíteni. Ugyanígy járok, amikor egy képet megnyitok, egyszerűen megnyit mellé egy random másikat is. Mit lehetne tenni? Valahol ezt ki kell kapcsolni, vagy mi a teendő?

2021. jan. 3. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
bitzos, hogy a Finderben csak az az egyetlen PDF vagy kép vagy akármi van kijelölve amit meg szeretnél nyitni?
2021. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Kiraktam az asztalra is, ott csak nem tudok másra is rámenni, főleg egy üres asztalnál. De képeknél is ugyanez van. Megnyitom az egyiket és mellé megnyitja azt is, amit mondjuk tegnap néztem.
2021. jan. 3. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

és mivel nyitod meg? nem az előzményeket mutatja?

bocs, hogy kérdezek válasz helyett, de nem értem mi van... 10 éva Mac-ezek és ilyent még nem láttam. :D

2021. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!