Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapom meg az sms-eke...

Miért nem kapom meg az sms-eket? Telefont váltottam.

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hete kaptam “új” céges telefont. A régi android, az új pedig iphone 8 azt hiszem.


A probléma azzal kezdôdött, hogy ha épp hívásban voltam és hívtak közben, akkor nem jelezte ki a telefon, de még a nem fogadott hívások között sem. Elméletileg beállítattam, hogy küldjön üzenetet, de azt sem kapom meg. Viszont mostmár hívás közben jelzi a telefon és tudom, ha épp hívnak.


A legújabb, hogy nem kapom meg az SMS-eket amiket nekem írnak. iMessagen igen, viszont az androigról küldött nem mindig ér el hozzám és visszadobja a feladónak.


Valaki tudja, hogy mi lehet a probléma?


Nagyon köszönöm elôre is.



#probléma #Kézbesítetlen SMS-ek #Nem fogadott hívásról üzenetek #Androidról IOS-re
2021. jan. 4. 20:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!