Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki megtudná azt a kérdésem...

Valaki megtudná azt a kérdésemet válaszolni,hogy:A YouTube-on a videó címét feltüntető sorban mit jelent/jelentenek a zárójelbe írt szám/számok?

Figyelt kérdés
Csak bal felül láthatóak ha jól érzékeltem,máshol nem.

#YouTube #zárójeles számok
2021. jan. 9. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam még ilyennel, tudsz példát linkelni? A címben csak a cím van. Ha valami sorszámozott, azt számozhatja a feltöltője esetleg. Esetleg még lejátszási listáról van szó és a lista sorszámozása.
2021. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy képernyőképet, töltsd fel ide: [link]

A kapott linket meg másold be ide kommentként, mert én egy YouTube-os videócímben se látok számokat...

2021. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek tehát nem a videóknál hanem konkrétan a Youtube felirat előtt jelenik meg csak nem jól fogalmaztam meg!

Itt a kép: [link]

Remélem mindent jól csináltam és bekarikáztam rajta a lényeget.

Nézzétek el,nem vagyok egy informatikai zseni!

2021. jan. 10. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól csináltad, viszont én még ilyennel nem találkoztam. Zárójelben általában az értesítéseket vagy olvasatlan elemek számát szokták az oldalak jelölni, de ez a 2500-as nagyságrend elég nagy hozzá.

Kivéve, ha tényleg, mert itt is azt írják, a zárójelben lévő szám az olvasatlan üzenetek számát jelzi:

[link]


Videó ugyanerről:

https://www.youtube.com/watch/bV0QNuhN9fU


A csengő ikonhoz lehet köze, hogy ha be van kapcsolva akkor értesít a Youtube a feliratkozott fiókok tevékenységéről, és neked tényleg ennyi olvasatlan lehet. Youtube-on a csengő ikonra kattintva nullázható.

2021. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom nálad is olyan az értésítések megnézése, mint a mensrtuáció: havonta egyszer van, de akkor 5 napig tart. :D


Nekem most 76 van. Kattincs rá a kis csnegőre (jobb felső sarok), s eltűnik a szám.

2021. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ohh csak ennyi lenne,azt hittem valami nincs rendben.

Eddig sem néztem meg egy csomót,de nem volt odaírva semmi szám,ezért gondoltam,hogy baj lehet.

Köszönök mindent!;D

Imádom amikor ilyen értelmes emberi lény vagyok... :D

A menstruációs hasonlat pedig megmosolyogtatott...

2021. jan. 17. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!