Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vannak informatikával foglalko...

Vannak informatikával foglalkozó diákmunkák?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok szeretnék valamennyi pénzt szerezni részben a jövőre félretenni, másrészt pedig a saját infrastruktúrámat szeretném fejleszteni. A web-fejlesztést frontend nyelveit és pythont tanulok kb 2 és fél éve, illetve kb egy éve c++-t tanulok. Illetve nem biztos, hogy számít, de 3D modellezéssel, szimulálással is kb 2 éve kezdtem komolyabban foglalkozni. Vannak cégek ahol ezek bármelyikét használni tudnám ennyi idősen?

2021. jan. 13. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nincs, ilyen, diákmunkák ügyében max infószakos hallgató egyetemistákkal állnak szóba.
2021. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Általában ha valaki arra is lusta, hogy neten rákeressen az elérhető diakmunkára egymaga, az nem igazán jó munkavégzésre sem.
2021. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, diákszövetkezeten keresztül ugyanúgy lehet ilyen jellegű munkákat is találni, én annó C# fejlesztőként melóztam a Schönherzen keresztül [link]
2021. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Schönherz"


"Szerepünk kétirányú: az egyetemistákat szakmai tapasztalatokhoz és bevételi forráshoz juttatni, partnereinknek pedig humán erőforrást és utánpótlást biztosítani."


Pont ezt mondtam az első válaszomban, hogy az ilyen munkákra egyetemista hallgatókat közvetítenek ki...

2021. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 moozygoo ***** válasza:
31%

Nem, túl fiatal vagy.

Az IT diákmelók meg általában gyakornoki munkák, vagy olyanok ahol az olyanokat keresik akik épp szüneteltetnek egy félévet.

2021. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!