Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb digitális...

Melyik a legjobb digitális rajztábla képernyővel(!) ár-érték arányban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vXG7tOxkFvE&t=181s


Ezt a videót találtam róla, ami így tetszett. Itt tényleg őszintén elmondja a lány hogy mi a helyzet, mire érdemes figyelni, azonban mégis mivel angolul van, szeretnék némi segítséget kérni. Nem tudom a videóban említetteket hogy lehetne megrendelni, de olyan segítséget kérnék ahol leírjátok hogy Mo.-n megtalálható digitális rajztáblák közül melyik a legjobb. Ahogy a videóban is látszik nem mindig a legdrágább a legjobb.

Nekem nem kell profi, csak egy olyan ami megfelel az alapkritériumoknak, nem szaggat, nem laggol az ecset vonala, lehetőleg közepesnél ne legyen kisebb képernyős, ha lehet legyenek rajta gombok, de ez igazából nem gond ha kimarad (bár jó lenne), azért ne legyen az a mocsok drága fajta. (de ilyet is küldhettek)

Köszi a segítséget annak aki ért hozzá:)

Esetleg azt is megköszönném, ha leírnátok ilyesmit kitől lehet megérdeklődni. Pl.: egy Euronics-os eladó (Ők azért toppon vannak az ilyesmiben) tudna választ adni a kérdésemre?



2021. jan. 23. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
OázisComputer a wacom viszonteladója idehaza, ha beslattyogsz hozzájuk nyilván adnak tanácsot. Bár ez lginkább pénz kérdés, a wacom one is 150 rugó.
2021. jan. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
150 szerintem nem sok erte. Koszonom a valaszt.
2021. jan. 23. 00:58
 3/3 anonim válasza:

A Huion kijelzős táblái között találsz nagyon jókat :) Náluk már 70k körül van kiváló tábla, emellett sok művész ismerősöm használja és szereti az XP-Pen termékeit is. Wacom esetében ez kevésbé éri meg, a másik márkáknál pedig inkább internetről tudod őket berendelni.

Ha van kérdésed szívesen válaszolok :)

2021. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!