Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bannolták a LoL accom, pedig...

Bannolták a LoL accom, pedig hetek óta be sem léptem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Korábban láttam, hogy valaki belépett az accountomba és játszott rajta pár meccset, de megváltoztattam a jelszavam és be sem léptem hetekig, ma pedig az fogadott, hogy bannolták az accountomat véglegesen. Ilyenkor mit lehet tenni?

2021. jan. 27. 17:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pontosítanám a kérdést: Van esély, hogy visszakapjam a fiókom?
2021. jan. 27. 17:13
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Tehát láttad hogy valaki használja a fiókod és csak jelszót változtattál, meg sem nézted ki használta?

Hihető sztori.

2021. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
#2 mégis hogy nézte volna meg, hogy ki használta, hívja az NCIS-t?
2021. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt se tudom hol lehet megnézni...Csak barátom írt, hogy tán újra elkezdtem lolozni, mert látta, hogy meccsben vagyok, pedig meg sem volt nyitva a lol, plusz volt pár játék előzmény, de ahogy néztem vagy bot meccseket ment, vagy pedig 1v1 az is bottal. Semmi e-mailt nem kaptam, hogy gyanús bejelentkezés vagy valami. De köszönöm, hogy egyből kötekszel. :)
2021. jan. 27. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

#3 emailben azonnal kapnia kell értesítést hogy melyik országból és milyen IP címről jelentkeztek be a fiókjába.

Ha ez nem történt meg, akkor semmilyen fióklopásról nem lehet beszélni. Vagy ő csalt a játékban, vagy az egyik haverja csalt akinek kölcsönadta a fiókját, és most azt hiszi majd itt valaki leírja hogyan lehet banolt accot visszaszerezni.

Elárulom: sehogy.

2021. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2019 ősze óta nem játszottam, a jelszavamat nem tudhatta senki, e-mailt sem kaptam róla, visszanéztem. Ha meg nem hiszi el valaki, hogy ez történt, sajnálom. Soha sem adtam ki, semmilyen jelszavamat, sőt, ahol tudtam, egyből bekapcsoltam a 2 lépcsős bejelentkezést..
2021. jan. 27. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát akkor válts a maileden is jelszót, mert valószínűleg azt is tudja, ha egyből visszaszerezte a lol accot
2021. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Közben beszéltem egy ismerősömmel és ő mondta, hogy amikor beléptek az accomba és játszottak vele, akkor használhattak csaló programot, így hiába a jelszó változtatás, most lett meg annak a pár meccsnek az ,,eredménye".
2021. jan. 27. 19:36
 9/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg azoknak a válaszolóknak, akik nem hiszik el ezt az egészet, kis részben megtudom érteni, másrészt pedig sajnálom. Nekem ez egy tanulság most, hogy még jobban figyeljek oda minden fiókomra és jelszavamra (attól függetlenül, hogy eddig sem hülyegyerek módjára ,,kezeltem" azokat). Illetve az is, hogy ilyen jellegű kérdéssel többet nem fordulok az oldalhoz, mivel egyes emberek jobb szeretik a sztori valóság alapját kutatni, mintsem röviden válaszolni, hogy nem, nem tudom ilyen esetben visszaszerezni, vagy nagyon kevés rá az esélyem. Én ennyivel is bőven megelégedtem volna és felfogom, nem kell egyből nekem esni azzal, hogy tuti kamuzok... Köszöntem szépen mindenkinek!
2021. jan. 27. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
#5 sokat ér vele, ha proxyn keresztül érkezett az illető.
2021. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!