Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 10-re miért nem tudom...

Win 10-re miért nem tudom telepíteni a epson dx8400 nyomtatót scannart?

Figyelt kérdés
Win 7-en működött minden de mióta frisitettem a gépet win 10re azóta nem tudom feltelepíteni! Nyomtatni tudok úgy semmi gond amikor scannarni akarok kiirja hogy a "lapolvasó be van e bekapcsolva és megfelelően csatlakoztatás ha SCSI összeköttetést használ indítsa újra a gépet"

2021. febr. 3. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ahogy nézem elég régiek a driverek 2007-es a scanner, a nyomtató rész 2012-es.
2021. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az epson oldalon van frissítés be azzal se csinál semmit☹️
2021. febr. 3. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:

A nem csinál semmit tág fogalom, de ha maga a driver nem megy fel, mert valamiért blokkolja a rendszer, akkor próbált rendszergazdaként telepíteni. Előtte célszerű valami könnyen elérhető helyre másolni. pl: C:\drivers\..


Elvileg: fájlkezelő -> fájl menü -> A powershell megnyitása rendszergazdaként.


Akkor kék háttérrel lesz egy parancssorféle. Onnan próbáld futtatni a telepítőt a fájlnév kézi beírásával. pl:

C:\drivers\printerisntaller.exe

2021. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na így se működik☹️ majd valaki aki jobban ért a géphez mint én megnézi! De azért köszi a segitséget
2021. febr. 3. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld indítani az update-t amikor rá van dugva, néha segít.
2021. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!