Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Napi 8 óra átlag képernyőidő...

Napi 8 óra átlag képernyőidő soknak számít telefonon?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon soknak.
2021. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyi a normális?
2021. febr. 7. 18:19
 3/9 DMJ2 válasza:
65%
Ha online tanításról van szó is sok!! A normális kb. napi 2-3 óra! De valaki szerint ez is sok!
2021. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem online tanítás mellett nem sok. Egyébként igen, de lehet ésszel. Ha értelmes cikkeket olvasol, vagy a vírus miatt csak így tudsz kapcsolatot fenntartani, máris jobb, mintha csak egy közösségi oldalon néznéd a képeket.
2021. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Illetve helyesbítek, #4 vagyok, én mindemt telefonról csinálok, és így 11 óra is összejön, ebből 2 és fél a szórakozás.

Ez úgy jön ki, hogy átlagosan 7 óránk van, abból 1 tesi. Marad 6 óra. Vannak beadandók, és van pár óra amin olyan a tanár, hogy olyan órát is tart amin beszél, de be is kell másolni valamit a füzetbe, mert hogy "ha sima suli lenne, akkor is kéne délután is készülni".


Ha pl. laptopról vagy iskolában, és a telefonodon ennyi a képernyőidő, akkor sok.

2021. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az online suli ebben nincs benne, ez csak az internetezés, játék ilyenek
2021. febr. 7. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Én napi 14 órát telefonozok.
2021. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem nem. Ugyan nem telefonozok, de 15 óra képernyőidőm simán van egy nap. Online suli, mellette különféle programokkal dolgozom, tehát szabadidőmben is a képernyőt kell néznem. Nekem ez már kicsit sok, de szerencsére nem fárad a szemem. Azért egy kékfényszűrős szemcsit ajánlok.
2021. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Elméletben soknak számít, mert ha belegondolsz, mit is csináltál ebben a 8 órában ami "hasznos" ?

De nem vagyok álszent, nekem is ennyi a képernyőidőm és tudom h sok

2021. márc. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!