Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hibakód windows 8.1 telepítésn...

Kisdeni19 kérdése:

Hibakód windows 8.1 telepítésnkor:hiányzik egy adathordozóhoz szükséges illesztőprogram.Ez lehet például egy CD-n,DVD-n vagy usb-meghajtón most helyezett be a lemezt vagy csatlakoztassa a meghajtót tehát nem étrtek hozá (?)

Figyelt kérdés
DVD ről telepítem és nincsen os a gépemen ezért ha megnéztem egy fix videót nem tudtam mit csinálni vele a segítséget előre is köszi!

2021. febr. 10. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor nem kell szó szerinnt értelmezni ezt a hibaüzenetet, húzd le a felesleges usb eszközöket, amik nem kellenek telepítéskor és a másodlagos adattárolót is, csak a rendszerlemez maradjon
2021. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy laptopom van és nem igazán szeretném felnyitni
2021. febr. 10. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Telepítsd pendriveról
2021. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Haburc ***** válasza:
76%
Windows 8-cal nincsenek jó tapasztalataim. Kipróbáltam, de már az első két program telepítésénél probléma adódott (Win7 meg 10 alatt tökéletesen megy), Az egyik fel sem ment, a másik meg akadozott. Ráadásul kivették a start menüt is. Meg is untam. Win 7 után Win 10-re váltottam. Ráadásul volt arra is példa pár évvel ezelőtt, hogy hoztak hozzám egy laptopot, amin össze volt omolva a win 8, a tulaj Win7-et akart rá. Bár már UEFI módban volt a BIOS, át kellett állítani legacy-ba, hogy felmenjen a Win 7. Utána működött is rendesen neki. De ez már a múlté. Már tényleg kiforrta magát a Win 10, hogy már win 8-cal nem érdemes kinlódni. Meg le fog járni 2023-ba a táémogatása.
2021. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!